0

KRAJ SA SERGEJA I MITRA: Al Hilal pobedio, ali na kraju ispao iz Lige šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.24 u 23:27

Kraj za Srbe u polufinalu

Al Hilal za koji nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić, ispao je u polufinalu AFC Lige šampiona, uprkos pobedi na domaćem terenu sa 2:1 protiv Al Aina.

Gosti iz Ujedinjenih Arapskih Emirata su u prvom meču slavili sa 4:2 (3:0), što im je bilo dovoljno za prolaz.

Al Hilal je već u četvrtom minutu poveo, golom Rubena Neveša sa bele tačke, ipak snove domaćina o preokretu i plasmanu dalje srušio je Erik golom samo osam minuta kasnije.

Saudijci su dali sve od sebe da dođu do dovoljnog preokreta, ali osim pogotka Salema Al Davsarija u 51. minutu nisu uspeli u svojoj nameri.

Sergej Milinković Savić je odigrao ceo revanš meč, dok je Aleksandar Mitrović bio van sastava zbog povrede.