URNEBESNA IZJAVA TRENERA RIJEKE: ‘To nikako nije dobro za moju frizuru!’

Malo šale na svoj račun nije na odmet.
Trener hrvatske Rijeke, Željko Sopić poznat je po svojim urnebesnim konferencijama. Ovog puta je imao hit izjavu koja je nasmejala sve, a on se našalio na svoj račun. Naime, upitan je o interesovanju škotskog Aberdina oko njegovo angažovanja nakon čega je njegov odgovor bio i više nego interesantan.
-Tamo stalno pada kiša, a to nikako nije dobro za moju frizuru – poručio je Sopić koji je inače ćelav,
Fudbaleri Rijeke igraju odličnu sezoni i nalaze se na prvom mestu hrvatske lige sa četiri boda više od Hajduk Splita, odnosno pet od Dinamo Zagreba. Do kraja šampionata ostalo je još devet kola.

BONUS SADRŽAJ:
ŠOU U SVLAČIONICI ‘ZELENIH’: Saigrači skandirali Lesoru isto što i ‘Delije’ u Areni! (VIDEO)
NBA LIGA FASCINIRANA SRBIJOM I NIKOLOM JOKIĆEM: Čak se i legendarno takmičenje oglasilo zbog Orlova!

Sjajno otvaranje turnira!
Košarkaška reprezentacija Srbije od 20.15 časova u Rigi igrala je meč protiv komšijske Estonije u okviru prvog kola Evrobasketa.
Orlovi su ubedljivo slavili protiv rivala na otvaranju turnira, a konačan rezultat bio je 98:64 za našu zemlju.
Serbia cruised to a 1-0 start to their FIBA #EuroBasket 2025 campaign ✅
— FIBA EuroBasket (@EuroBasket) August 27, 2025
Najveći doprinos dao je Nikola Jokić sa 11 poena, 10 skokova i 7 asistencija, potvrdivši svoj status ključnog igrača reprezentacije.
Ipak, ono što se izdvaja u ovoj partiji jeste jedno dodavanje u toku prve četvrtine, gde je na distanci pronašao Avramovića koji nije mogao da ukrasi ovaj pas.
NIKOLA JOKIĆ ARE YOU JOKING
Just minutes into Serbia’s Eurobasket opener! pic.twitter.com/e52CsT94e6
— NBA (@NBA) August 27, 2025
Video je podelila i najjača košarkaška liga sveta, NBA, uz svojevrstan opis:
„Nikola Jokiću, da li se ti šališ? Samo nekoliko minuta nakon početka igre Srbije na Evrobasketu!“.