Evroliga

ZVEZDA BIJE VELIKU BITKU U LIONU: Teodosić i jago održavaju crveno-bele u životu (FOTO)

Objavljeno: 09.01.24 u 21:24

Moraće crveno-beli mnogo dinamičnije da igraju.

Košarkaši Crvene zvezde igraju prvu utakmicu duplog kola Evrolige protiv ekipe Asvela i rezultat na poluvremenu je

Mnogo prekida smo videli na samom početku meča, ali košarkaši Zvezde su se bolje snašli. Na samom početku nismo mogli da vidimo pravu lepotu košarke ni sa jedne, ni sa druge strane.

Kako je četvrtina odmicala, gosti su se razigrali i to več počinje da liči na nešto. U redovima Crvene zvezde veoma su raspoloženi Nedović, Jago i Lazić.

Rasplet koji smo videli početkom druge deonice apsolutno niko nije očekivao. Asvel je napravio seriju od 11:0, pa je Sferopulos morao da uvede Miloša Teodosića kako bi se stvari na terenu poprvile.

Crveno-beli su vođeni Teodosićem stigli do izjednačenja, ali nikako da se odlepe. Moraće Zvezda mnogo dinamičnije da igra.