0

VOŽDOVAC POBEDOM ZAVRŠIO SEZONU: Zmajevi na krovu srušili Vojvodinu

Objavljeno: 21.12.23 u 23:54

Voždovac je sada na petom mestu sa 28 poena, koliko ima i Vojvodina, ali „Zmajevi“ imaju bolju gol razliku.

Fudbaleri Voždovca savladali su ekipu Vojvodine na domaćem terenu u utakmici odloženog devetog kola Super lige Srbije rezultatom 3:2.

Gosti su u 18. minutu poveli golom Alekse Vukanovića, ali su domaći do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat. U 28. minutu je Danilo Teodorović izjednačio, da bi zatim u 43. minutu doneo vođstvo domaćem timu doneo Džunior Flemings.

Domaćin je drugim golom Flemingsa u 76. minutu povećao rezultat na 3:1, a konačan rezultat postavio je Aleksa Matić autogolom u 92. minutu.

Vojvodina je od 59. minuta igrala sa igračem manje pošto je Guram Giorbelidze dobio crveni karton.