0
čukarički

ČUKARIČKI POSLE DRAME SAVLADAO JAVOR: Stanković spasio „Brđane“ i svojim golom utišao Ivanjicu

Objavljeno: 10.12.23 u 17:47

Čukarički je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i peti je na tabeli sa 26 bodova.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su ekipu Javora u Ivanjici rezultatom 2:1, u utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Novi trijumf „Brđana“ je danas najavio Đorđe Ivanović, vodećim golom u osmom minutu meča, na asistenciju Miladinovića i taj pogodak je obeležio prvi deo igre, a  domaćima je izjednačenje doneo Radivoj Bosić u 55. minutu.

Nastavio je Čukarički sa napadima, vršio je sve snažniji pritisak i to im je donelo rezultat u 89. minutu, kada smo videli najlepši trenutak na ovoj utakmici. Sve se dogodilo posle kornera sa desne strane, lopta je zatim izbijena na dvadesetak metara od gola, gde ju je volej-udarcem zahvatio Nikola Stanković i poslao projektil u Manojlovićevu mrežu – 1:2.

Javor je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno deveti i sa 20 bodova zauzima 10. mesto na tabeli.