Evroliga

SFEROPULOS NAKON PORAZA OD MILANA: ‘To je prelomilo utakmicu!’

Objavljeno: 24.11.23 u 22:57

‘Morali smo da budemo odlučniji.’

Trener Crvene zvezde, Janis Sferopulos izneo je svoje utiske posle poraza od Olimpije Milana na konferenciji za medije i naveo da se sve raspalo u poslednjih pet minuta.

-Večeras smo loše odigrali utamicu. Dobro smo odigrali prvo poluvreme, ali smo dobro počeli i u drugom, ali onda je usledio tajm-aut Armanija. Imali su visok procentat šuta za tri poena i to je prelomilo utakmicu. Promašili smo zicere, oni su u poslednjih pet minuta sve pogađali i onda se sve raspalo – smatra on.

Dodao je da je Armani pogađao teške šuteve.

-Armani je pokazao veliki kvalitetm pogađali su teške šuteve i ovo večeras treba da nam bude pouka, morali smo da budemo odlučniji. Zahvalio bih se navijačima i žao mi je što ih je ekipa razočarala. Posle svakog poraza ili pobede mora se ići dalje, ovo je jedna iskusna ekipa – istakao je Sferopulos.

Podsetimo, tim sa Malog Kalemegdana poražen je od Olimpije Milana rezultatom 93:71 u okviru desetog kola Evrolige.

OBRADOVIĆ BESAN NAKON PORAZA: Trener Partizana otkrio šta je bio ključni faktor neuspeha protiv Efesa!