0
Evroliga

ZVEZDA BAŠ NEMA SREĆE U BLAUGRANI: Crveno-beli se vratili iz mrtvih do poluvremena!

Objavljeno: 10.11.23 u 21:16

Nije ovo gostovanje koje odogovara crveno-belima.

Crvena zvezda večeras gostuje Barseloni u Blaugrani, a rezultat nakon uvodnih 20 minuta iznosi 47:43.

Prilično su slabo crveno-beli ušli u utakmicu, ali su na krilima Miloša Teodosića završili prvu četvrtinu u egalu, da bi spletom nesrećnih okolnosi i kvalitetom domaći tim početkom druge otišao na osetniju prednost.

Upadljivo je da Zvezda ima takođe jako loše procente šuta za tri poena, koji su ispod 10 odsto, a dve trojke pogodio je Nemanja Nedović.

Jedini dvocifren u crveno-belom jeste Luka Mitrović sa 11 poena i tri skoka, dok je sjajan i Miloš Teodosić sa četiri poena ali i četiri asistencije.