Evroliga Košarka
16:56 30.10.2023.

NOVAK PODELIO SRBIJU: Đoković dao komentar večitog derbija, ali se njegove reči neće svideti baš svakom!

FOTO: Starsport

Znamo koje boje su mu u srcu

Teniski šampion Novak Đoković nije krio oduševljenje atmosferom na nedavnoj premijeri Crvene zvezde u Evroligi.

Pred svojim mečem u Parizu, Đoković je pohvalio vatrenu podršku koju su Delije pružile svom timu tokom utakmice protiv Asvela.

Bila je to prva utakmica u Evroligi, 20.000 ljudi na tribinama. Bila je to utakmica Crvene zvezde, mog omiljenog kluba. Sjajno je biti tako izbliza. Svaki sport je uživo drugačije, nego da ga gledate na televiziji – istakao je Nole i na ovaj način „zapalio“, ali i podelio Srbiju.

Ova pohvala nije prošla neprimećeno, s obzirom na to da je Đoković poznat kao veliki navijač Crvene zvezde.

Njegove reči svakako su dodatno podstakle entuzijazam navijača, a podrška koju pružaju Delije očigledno je doprla do srca i van terena.

21
13

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...