1

OVAJ POTEZ TRENUTNO PRAVI RAZLIKU NA ‘MARAKANI’: Skoko baš nije imao sreće! (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.23 u 19:40

Nesmotren potez.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč 12. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na svom terenu protiv ekipe Javora, a rezultat na poluvremenu je 1:0 autoglom Đorđa Skoka. Naime, nakon fanstatične akcije domaćina, Mirko Ivanić je uputio pas ka  Olajinki,  međutim, ona nije došla do napadač pošto je štoper tima iz Ivanjice smestio u gol, umesto da je izbaci van kaznenog prostora.

Zvezda je mogla i do ubedljivijeg vođstva, ali su se gosti odlično branili i sprečili možda i neviđenu bruku.

(POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV JAVORA: Autogol Skoka pravi razliku između dva tima! (VIDEO)