0

FUTSAL MAJSTORIJA MIRKA IVANIĆA: Fanstatičan potez fudbalera Zvezde za vođstvo! (VIDEO)

Objavljeno: 08.10.23 u 15:58

Uzbudljivo na Čika Dači.

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca dočekali su ekipu Crvenu zvezde u okviru 11. kola MozzartBet Superlige Srbije od 15 časova. Nakon prvih 45 minuta gledali smo fanstatičan susret i rezultat je 2:3, a stelci za domaću ekipu bili su Čolović Sakli, a za ‘crveno-bele’ Olajinka Mirko Ivanić.

Ono što je obeležilo prvo poluvreme je majstorija Ivanića u finišu prvog dela koji je na fanstatičan način postigao pogodak. On je primio loptu u kaznenom prostoru koju mu je poslao sjajni Lučić i kao na malom fudbalu se na kratkom prostoru oslobio protivnika i smestio loptu u mrežu.