Dusan Petkovic Miran Kujundzic Odbojka, Liga Nacija, volleyball, nations league, Srbija - Japan 1.6.1019. Jun 1. 2019. Novi Sad, Srbija (credit image & photo: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

ODBOJKAŠI JOŠ JEDNOM UBEDLJIVO PORAŽENI: Ipak, postoji još jedan način da se ode na OI!

Objavljeno: 07.10.23 u 11:09

Težak poraz odbojskaša.

Za svega nešto više od sat vremena, odnosno 67 minuta igre, odbojkaška reprezentacija Srbije izbubila je od Sjedinjenih Američkih Država u tri seta – 25:19, 25:18, 25:17.

U reprezentaciji Srbije najbolji su bili Miran Kujundžić sa 12 i Aleksandar Atanasijević sa 11 osvojenih poena, a naredni meč, bez rezultatskog značaja, igramo sa Slovenijom.

Nakon ovog poraza Srbija je ostala bez šansi da se na ovaj način plasira na OI u Parizu, pa tako jedina šansa ostaje FIVB rang liste, čiji konačan poredak će se znati tek krajem proleća naredne godine.