0

LUDNICA NA OSTRVU: Mektominaj režirao dramu na ‘teatru snova’ i doneo pobedu Junajtedu!

Objavljeno: 07.10.23 u 18:20

Luda završnica.

Fudbaleri Mančester junateda odmerili su snage sa Bretnfordom u okviru osmog kola engleske Premijer lige. Domaći fudbaleri su ponovo priredili stresan susret svojim navijačima i uz mnogo muke došli do trijumfa rezultatom 2:1. Gosti su došli do vođstva golom  Jensena u 26. minutu i tim rezultatom se otišli na odmor.

U drugom poluvremenu igrači Bretnforda su se odlično branili, sve do 87. minuta kada je ušao čovek odluka. Mek Tominaj.  Dete Junajteda režiralo je triler završnicu na ‘Old Traforda’ kada je prvo pogodio za izjednačenje u 93., potom u 97. minutu za pobedu njegovog tima.

Ovo je prva pobeda Mančestera nakon dve utakmice koje su vezali bez pobede, a sada zauzimaju tek deveto mesto sa 12 osvojenih bodova. Sa druge strane Brentford je na 14. poziciji i ima sedam boda.