1

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Zeleznicar Pancevo and FK Partizan at stadium SC Mladost Pancevo on September 22, 2023 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN IMA VIŠE OD IGRE, ALI NEMA PREDNOST: Železničar se hrabro bori protiv crno-belih!

Objavljeno: 22.09.23 u 20:50

Dobra utakmica se igra u Pančevu

Fudbaleri Partizana i Železničara iz Pančeva igraju meč osmog kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Od samog starta utakmica su crno-beli krenuli da pritiskaju poslednju liniju domaćeg tima, ali sve je bilo prilično bezuspešno zbog odlične odbrane Dizelke.

Bedem novajlije u eliti probio je Mateuš Saldanja u 27. minutu, pošto je nakon kornera Partizana ostao sam kao duh na drugoj stativi i nije mu bilo previše teško da završi to.

Ipak, svega četiri minuta kasnije baš Saldanja pravi penal i dobija žuti karton, a udarac za bele tačke u gol pretvara kapiten Železničara, Aleksandar Đorđević.