1

ČITAV SVET DELI STATISTIKU SA ZVEZDINE UTAKMICE: Fudbal je zaista nešto posebno! (FOTO)

Objavljeno: 20.09.23 u 09:15

Zaista neverovatno…

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom meču ovogodišnje Lige šampiona od Mančester sitija na Etihadu i to rezultatom 3:1. Golove za domaće postigli su Alvarez u 47. i 60. minutu, odnosno Rodri u 73. Na drugoj strani, jedini gol za Zvezdu, delo je Osmana Bukarija u 45. minutu.

Po završetku prvog dela igre, ali i utakmice, na društvenim mrežama se mogla videti statistika koja pokazuje zašto je fudbal zaista poseban.

Mančester siti je u prvom poluvremenu šutnuo 22 puta ka golu Zvezde, a 7 puta u okvir, ali nije uspeo da stigne do pogotka. Sa druge strane, srpski tim je imao jedan šut, koji je ujedno bio i jedini pogodak.

Tada vođstvo Zvezdi, donosi Osman Bukari u završnici prvog poluvremena. Iako je na početku, pogodak poništen zbog navodnog ofsajda, posle pregleda VAR-a, ustanovljeno je da je gol čist.