0

LJAJIĆ ODUŠEVIO NA DEBIJU: Trebalo mu 8 minuta za fenomenalan gol i pobedu Novog Pazara! (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.23 u 19:12

Prava majstorija.

Nakon što je je nekadašnji srpski reprezentativac Adem Ljajić predstavljen na Gradskom stadionu u Novom Pazaru, pred oko 2000 navijača, došlo je vreme i za debi – i to kakav.

Novi Pazar je u 7. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije savladao Napredak iz Kruševca sa 2:1, a utakmicu je rešio upravo Ljajić. On je u igru ušao u 58. minutu, a već u 66. je zatresao mrežu gostiju nakon fenomenalnog udarca.

Ljajić se namestio na više od 20 metara od gola protivnika, posle jednog kontakta sa loptom je šutirao, zatresao mrežu Napretka i izazvao delirijum na tribinama Gradskog stadiona.

Ranije je vođstvo Novom Pazaru doneo Ergelas u 11. minutu, dok je izjednačio Ljubomirac u 57.