0

Mamadou Traore during the Mozzart Super Liga 2022/2023 match between TSC and Vojvodina at stadium TSC Arena on April 07, 2023 in Backa Topola, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

SLS: Javor minimalnim rezultatom naneo novi poraz Nišlijama, Vojvodina bolja od Kragujevčana!

Objavljeno: 02.09.23 u 23:50

Loše izdanje imenjaka.

Fudbaleri Javora ugostili za njih neugodnog protivnika ekipu Radničkog iz Niša u okviru šestog Mozzart Bet Superlige Srbije. Tim iz Ivanjice je slavio rezultatom 1:0 nakon dve godine ostvario pobedu nad izabranicima Nikole Trajkovića. Jedini gol na susretu postigao je Gigić u 25. minutu.

Ekipa Radovana Ćurčića nalazi se na sedmom mestu sa 8 osvojenih bodova, dok Nišlije zauzimaju 14. mesto sa svega 3 boda.

Novosađani su odneli pobedu nad Radničkim 1923 iz Kragujevca nakon preokreta rezulatom 2:1 i ostavili tim iz srca Šumadije sa nula bodova na poslednjem mestu. Gosti su došli u vođstvo golom Vidosavljevića u sedmom minutu i sačuvali prednost do poluvremena.

Rezultat je prepolovio Filip Malbašić u 51. minutu, a nad istim igračem je napravljen penal u u 82. minutu, pa je konačan rezultat sa bele tačke postavio Džonatan Bolingi.