0

DOBRAŠINOVIĆ ŽALI SA PROPUŠTENIM ŠANSAMA: ‘Trebali smo od početka da igramo kao u drugom poluvremenu!’

Objavljeno: 02.09.23 u 22:54

Mogli su do izjednačenja.

Trener Novog Pazara, Siniša Dobrašinović je posle poraza od Crvene zvezde je za Arenu Sport izneo svoju utiske o ovom susretu. Naveo je da su trebali da igraju celu utakmicu kao u drugom poluvremenu.

-Mislim da smo trebali od početka da igramo kao u drugom poluvremu. Razumem moje igrače, ambijent i rival su uticali na njih ali sam prezadovoljan pristupom i nadam se da ćemo tako nastaviti u narednim duelima kako bi sakupili što više bodova – istakao je on.

Podsetimo, fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Crvene zvezde rezultatom 2:1, u šestom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Pokazali da nisu došli da igraju tek tako, ali nisu uspeli da dođu do izjednačneja. Pazarci zauzimaju 11. poziciju sa 7 bodova, a sada sledi reprezentativna pauza.