1

UTAKMICA U NIŠU DALEKO OD SUPERLIGAŠKOG NIVOA: Nula na ‘Čairu’, Radnik i Pazar podelili plen!

Objavljeno: 20.08.23 u 20:18

Prazne tribine meč učinile još manje interesantnim!

Fudbaleri surduličkog Radnika dočekali su Novi Pazar u okviru 4. kola Mozzart bet Superlige Srbije. Surduličani su opet ‘domaću’ utakmicu morali da igraju na niškom ‘Čairu’, a tribine su bile gotovo potpuno prazne.

Duel, koji nije izgledao kao susret dva superligaša, završen je bez pobednika i golova – 0:0.

Slabo šta je viđeno danas na stadionu kraj Nišave! Za dva poluvremena vredi istaći pokušaj Borka Duronjića direktno iz slobodnog udarca, sa oko 20 metara udaljenosti u finišu prvog dela igre. Lopta je otišla preko gola.

Novi Pazar je najbolju priliku za vođstvo imao u 75. minutu susreta, kada je Čirjaka pogodio stativu.

Posle četiri odigrane runde Radnik ima šest osvojenih bodova, dok se Novi Pazar nalazi u donjem delu tabele sa četiri boda.