FK Mančester siti

KAD HALANDA NEMA, TU JE ALVAREZ: Argentinac doneo tesnu pobedu Sitiju protiv Njukasla!

Objavljeno: 19.08.23 u 23:50

Bleda partija Norvežanina

Erling Haland je na meti kritika jer „nestaje” protiv zahtevnijih protivnika. Tako je bilo i večeras, ali je Mančester siti ipak upisao minimalnu pobedu.

U drugom kolu engleske Premijer lige Mančester siti je na Etihadu ugostio ekipu Njukasl junajteda i pobedio rezultatom 1:0.

Gledali smo partiju šaha koju je rešio jedan gol u 31. minutu.

Foden je bio u ulozi asistenta, a Alvarez je doneo vođstvo i, ispostavilo se, pobedu Mančester sitiju.

To je sve bilo vredno pomena u prvom poluvremenu, a u drugom je Erling Haland imao odličnu šansu u 63. minutu, ali nije bila precizna.

Kod Mančester sitija su nedostajali De Brujne, Silva i Stouns, što se zaista osetilo u njihovoj igri, ali su na kraju ipak uspeli da dođu do tri boda.

Posle nepotpunog drugog kola sa Brajtonom, Mančester siti ima šest maksimalnih bodova, dok je Njukasl ostao na tri dobijena u prvom kolu.

Treće kolo Mančester sitiju donosi gostovanje Šefild junajtedu, dok će Njukasl na svom stadionu ugostiti Liverpul.