0

TSC SKAUTIRA DIREKTNE KONKURENTE: Trener ekipe iz Bačke Topole gleda utakmicu na Banovom brdu! (FOTO)

Objavljeno: 23.04.23 u 19:30

Docićeva majstorija obeležila prvo poluvreme!

U okviru prve runde plej-ofa elitnog ranga srpskog fudbala Čukarički je pred praznim tribinama ugostio Partizan. Susret na Banovom brdu počeo je u terminu od 18 časova i 30 minuta, a nakon prvog poluvremena rezultat na semaforu je 1:0 zbog sjajnog pogotka Marka Docića.

S obzirom da se borba za drugu poziciju, ali i ostala mesta koja vode na evropsku scenu, zahuktala do maksimuma, sve fudbalske fanatike očekuje uzbudljiva završnica prvenstva.

Utakmicu iz lože na Banovom brdu posmatra i šef stručnog štaba trenutno drugoplasiranog tima, TSC-a iz Bačke Topole, Žarko Lazetić.