Fudbal
12:40 07.04.2023.

TREBALO JE DA BUDE NAJLEPŠI DAN U KARIJERI: Sutkinja morala da prekine svoj debitantski meč kako bi spasila život navijaču! (VIDEO)

FOTO: Screenshot/YouTube

Nažalost, nije izdržao!

Sutkinja Krstijana Laraspata delegirana je da debituje u Seriji D na utakmici Vastogirardija i Avezana. Međutim, umesto da ovaj dan pamti kao jedan od najlepših u karijeri, biće joj u sećanju po nečemu veoma lošem.

Naime, tokom utakmice, jednom navijaču je pozlilo, a kako je i ona sama radnica u bolnici odmah otrčala kako bi ukazala prvu pomoć čoveku koji je u tom momentu još uvek živ. Nažalost, do dolaska u bolnicu preminuo je od posledica još jednog udara.

Ni trenutak nisam razmišljala o tome i odmah sam prekinula utakmicu. Na trenutak se učinilo da je gospodinu bilo dobro i da se oporavio. Učinila sam sve da ga spasem. – poručila je Laraspata.

Domaći su slavili na kraju sa 1:0.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...