Evroliga

FOTO: Twitter/@RMBaloncesto
MUSA MVP 29. KOLA EVROLIGE: Bosanac izdominirao Armani pa osvojio laskavo priznanje!
Još jedna odična utakmica za Musu
Košarkaš Reala Džanan Musa proglašen je za najkorisnijeg igrača 29. kola najelitnijeg evropskog košarkaškog takmičenja, saopštila je Evroliga.
Bosanski igrač je u pobedi Reala protiv Olimpije iz Milana 91:87 postigao 27 poena, pet skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.
MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:
ALEKSANDAR MITROVIĆ JE NA DANAŠNJI DAN POSTAO BESMRTNIK: Gol koji je rasplakao Ronalda, a Srbiju lansirao na Mundijal! (VIDEO)
UTAKMICA ZA ANALE KEVINA PANTERA: Pogledajte sve poene kapitena Partizana! (VIDEO)
DOČEK ZA KOŠARKAŠE NA AERODROMU: Sve je Grmelo od pesme Grobara! (VIDEO)
Takva statistika je bila dovoljna za indeks korisnosti 38 i nagradu MVP kola, koju Musa dobija treći put ove sezone.
Na drugom mestu sa indeksom 32 je košarkaš Olimpijakosa Saša Vezenkov, dok je na trećem mestu Vejd Boldvin sa indeksom korisnoti 31.
Što se tiče ekipe Real Madrida, ona se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Evrolige sa skorom od 20 pobeda i devet poraza.
PROČITAJTE OSTALE VESTI IZ RUBRIKE