GOLEADA U NIŠU: „Zmajevi“ odneli ceo plen sa „Čaira“!

Objavljeno: 12.03.23 u 17:23

Čak 5 golova je viđeno na meču u Nišu

U okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, na gradskom stadionu ‘Čair‘ od 14 časova sastali su se niški Radnički i Voždovac.
Već u 10. minutu gosti su došli do pogotka, a strelac je bio Mihajlo Nešković. U nastavku su domaći preuzeli inicijativu i posed.
U 12. i 13. minutu Radnički je propustio dve šanse. Uglavnom se igralo na polovini Voždovca, izabranici Dragana Šarca su imali posed lopte veći deo meča a gosti su se odlično branili.

Petar Mićin je u 30. i 31. minutu imao sjajne šanse, ali golman gostiju Miloš Krunuć je intevenisao.
Radnički je ušao bolje i odlučnije u drugo poluvreme. U 62. minutu Miljan Srkbić postiže izjednačujući pogodak.
Samo dva minuta kasnije gosti se vraćaju u utakmicu, a strelac je bio Haris Kadrić. U 73. minutu Voždovac povećava prednost na 3:1, golom Vukašina Durdevića.

U 85. minutu Damjanović postiže autogol i smanjuje na 3:2. Ipak, Nišlije do kraja utakmice nista znacajnije nisu napravili pa su pretrpeli poraz.
Voždovac je sada 7. sa 39 bodova dok je Radnički 13. sa 23 osvojenih bodova iz 26 utakmica.