
FOTO: STARSPORT
MITROVIĆ PRIZNAJE: „Ne očekujemo da Kampaco sam dobija utakmice!“ (VIDEO)
Ali raduje njegov povratak!
Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet u četvrtak od 19 časova gostuju ekipi Bajerna u Minhenu u okviru 26. kola Evrolige.
Biće to istorijska utakmica, s obzirom da će argentinski plejmejker, Fakundo Kampaco, prvi put zaigrati u Evroligi za Zvezdu.
Na tu temu osvrnuo se i prvotimac crveno-belih, Luka Mitrović.
– Veoma se radujemo njegovom neću da kažem povratku, ali opet ni mi ne očekujemo da on sada sam pobeđuje utakmice, jer nam je potreban veliki timski napor kako bi ostvarili sve naše ciljeve. – istakao je centar crveno-belih.
“Ne očekujemo da on sâm pobeđuje utakmice”, Mitrović o Kampacu.
Kampaco će debitovati za Crvenu zvezdu u Evroligi u Minhenu protiv Bajerna (četvrtak, 19.00). pic.twitter.com/AZjqZFnupE
— B92 Sport (@b92sport) February 28, 2023
Mitrović je sinoć bio deo tima koji je u poslednjem kolu kvalifikacija savladao Veliku Britaniju, 101:83 i tako izborio kartu za predstojeći Mundobasket.
NAJNOVIJE VESTI O CRVENOJ ZVEZDI:
NEĆE NAM BITI LAKO NA GIBRALTARU: Crvena zvezda ne potcenjuje prvog protivnika!
VELIKI GUBITAK CRVENE ZVEZDE: Košarkaška zver napušta crveno-bele!
ANDREJ ĐURIĆ ZA HOTSPORT: „Ne mogu da budem srećan što odlazim iz Zvezde – Jedino što sam želeo jeste da igram!“
NASTAVLJA SE SJAJNA SARADNJA OFK BEOGRADA I ZVEZDE: Još jedan ‘klinac’ kreće put inostranstva – Evo kako klubovi dele profit!