0

KLASA JE VEČNA: Het-trik Ronalda u prvom poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.23 u 17:50

Portugalac nastavlja da trese mreže u Saudijskoj Arabiji

Fudbaleri Al Nasra vode na poluvremenu 3:0 protiv domaćeg Damaka u okviru 18. kola Saudijske profesionalne lige.

Glavni akter dosadašnjeg dela meča je, ko drugi nego Kristijano Ronaldo.

Prvi gol je postigao iz penala u 18. minutu da bi samo 5 minuta kasnije duplirao vođstvo svog tima. Napadač Al Nasra primio je loptu na dvadesetak metara od gola protivnika i sa ivice kaznenog prostora precizno šutirao u donji desni golmanov ugao.

Da zaokruži perfektno prvo poluvreme, sjajni golgeter se postarao u 45. minutu. Krenuli su u kontranapad igrači Al Nasra a Ajman Jahia je nesebično ostavio loptu Portugalcu koji rutinski postiže novi gol i dolazi do drugog het-trika u dresu novog kluba.

Kristijano je do ovog meča odigrao 5 utakmica i postigao 5 golova uz 2 asistencije.