0

PIKSI VIDEO NA DELU SUPERLIGAŠKE MOMKE: Pobeda Srbije u Los Anđelesu! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.23 u 08:18

Pobeda!

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Sjedinjenih Američkih Država sa 2:1 u Los Anđelesu.

Nije počelo najbolje. Amerikanci su pritiskali našu odbranu od početka, ali je Petrović sjajno branio. Ipak, u 29. minutu nije mogao ništa. Gresel je centrirao, a Vazkez sjajno odreagovao glavom i pogodio dalji ugao za 1:0 vođstvo domaćih.

Od tog momenta Orlovi su zaigrali drugačije. Napadačka igra se isplatila u 43. minutu kada je lepim slobodnjakom Luka Ilić doneo izjednačenje Srbiji.

Potpuni preokret dogodio se nakon samo nekoliko sekundi igre u drugom poluvremenu. Veljko Simić se prikrao Amerikancima, oduzeo loptu i potom rutinski matirao golmana Slonina.

Definitivno su neki momci iz ove reprezentacije pokazali da se na njih može itekako ozbiljno računati, te je selektor Stojković sigurno imao šta da vidi i zabeleži.