0

(POLUVREME) ZVEZDA PONOVO NAČELA RANO PROTIVNIKA: Pogodio novajlija – bilo je prilika da vođstvo bude i veće! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.23 u 15:53

Imala je Zvezda šansi!

Fudbaleri Crvene zvezde vode sa 1:0 protiv ekipe Kopera na poluvremenu. Jedini strelac za sada je Lazar Nikolić.

Zvezda je rano „načela“ Koper kao i sve ostale protivnike do sada na pripremama.

Igrao se 13. minut, Irakli Azarov je centrirao, ali su defanzivci slovenačkog tima skrenuli loptu, koja je pala na volej novom igraču crveno-belih, a Lazar Nikolić je lepo, iz prve, sproveo loptu u mrežu nemoćnog Goluboviča.

Par sekundi pre toga, Bukari je imao veliku šansu nakon sjajne asistencije Kataija.

Mogli su Zvezdini fudbaleri do drugog gola u 17. minutu. Stefan Mitrović je šutirao iskosa, ali je golman Kopara odbranio. Par sekundi kasnije, Golubovič je načinio veliku grešku koju su umalo iskoristili Katai i Bukari.

U 25. minutu Crvena zvezda je imala najveću šansu. Katai je centrirao, Ivanić spustio loptu na peterac odakle je glavom pokušao Bukari, ali je stativa spasila Kopar.

Samo minut kasnije i Kopar je zapretio preko Osudžija koji je šutirao iz okreta sa nekih 10 metara.