LUKA DONČIĆ ŠOKIRAO SVET: Na utakmicu došao sa vozilom koje podseća na tenk! (VIDEO)
Zaista neverovatno.
Veliku pažnju u američkim medijima ovih dana privlači Luka Dončić. Pre svega, Luka je pre par dana izjavio kako više prati Evroligu nego NBA, što je itekako iznerviralo Amerikance.
Međutim, pred utakmicu sa Atlantom je otišao i korak dalje.
Slovenački košarkaš se pred ovaj meč pojavio u vozilu koje više podseća na tenk nego na automobil. Naime, u pitanju je Apokalipsa 6×6 u posebnoj proizvodnji kompanije Jeep. Ima neverovatnih 850 konjskih snaga.
Zanimljivo, tek oko 150 ovakvih automobila je prodato u svetu od čega čak 120 u Sjedinjenim Američkim Državama.
Cena ove mašinerije je prava „sitnica“. Kreće se od 500 hiljada dolara do milion i po dolara. Nema sumnje da je Luka sebi izabrao ovaj najskuplji model, s obzirom da njemu to ne predstavlja problem.
View this post on Instagram
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“5″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]