NOVAK PONOVO OTKAZAO TRENING: Srpskog tenisera i dalje muči zadnja loža!?
Novak Đoković je ponovo otkazao trening
Peti igrač sveta je trebalo da odradi trening u 19 časova po lokalnom vremenu ali je skinut sa rasporeda.
Đoković se na terenu nije pojavio ni u nedelju, kada je, takođe, odlučio da preskoči svakodnevnu rutinu.
Srpski teniser očigledno ima poteškoća sa zadnjom ložom leve noge, sa kojom se muči od turnira u Adelejdu.
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:“]
Novak je nakon titule na tom turniru stigao u Melburn gde je odigrao egzibicioni meč sa Nikom Kirjosom, koji se povukao sa Australijan opena zbog povrede kolena.
Osvajač 21 Gredn slema igra meč prvog kola u utorak oko 11 časova po srpskom vremenu. Protivnik će mu biti Karbaljes Baena.