
FOTO: STARSPORT
POZNATO JE KADA SE ORLOVI VRAĆAJU U SRBIJU: Neki su već otišli, više nemaju obaveza!
Gotovo je sa avanturom u Kataru.
Poraz Srbije od Švajcarske, označio je kraj Svetskog prvenstva u fudbalu za Orlove. Vreme je da se naši momci okrenu izazovima koje im predstoje, kao i borbi za Evropsko prvenstvo, kao što je napomenuo i sam selektor Dragan Stojković Piksi.
Kako je naveo Telegraf, reprezentativci se iz Katara vraćaju u nedelju, letom u 11 sati. Oni će za Beograd krenuti sa posebnog terminala, dok će to biti slučaj i u našem glavnom gradu, gde će izaći na poseban terminal.
VESTI O MUNDIJALU:
U JEDNOM DANU PORAŽENI I BRAZIL I ARGENTINA: Karioke nastavile užasan niz i ugrozile plasman na SP 2026! (VIDEO)
ANTONIO RUKAVINA ZA HOTSPORT PODKAST: „Uvek nas prate razni skandali, Banetovo skidanje trake i smenu Muslina ne mogu da objasnim!“ (VIDEO)
SAOPŠTENJE LA LIGE PROTIV FIFA: „Nastavljaju sa svojim zloupotrebama i donose jednostrane odluke!“
Za sada nije poznato ko će se sve naći na tom letu. Nakon ispadanja sa prvenstva, fudbaleri više nisu imali obavezu da ostanu u Dohi, pa je nekoliko njih već napustilo kamp reprezentacije. Uz to, pojedini će odmah otići u svoje klubove, dok će se jedan deo ipak vratiti u Beograd.
View this post on Instagram