Evrokupovi Fudbal Top News Vremeplov
22:11 26.10.2022.

VREMEPLOV: Sećate li se koja je poslednja utakmica Zvezde i nekog španskog kluba na Marakani? (VIDEO)

FOTO: STARSPORT

Na današnji dan 2000. godine, fudbaleri Crvene zvezde su na prepunoj Marakani dočekali Seltu u okviru druge runde Kupa UEFA.

Ekipa Slavoljuba Muslina je, nošena hukom sa tribina više od 50 hiljada navijača, od samog početka krenula ofanzivno. Napadali su crveno-beli, ali se rezultat na semaforu nije menjao do 61. minuta. A, onda – Bunjin specijal! Tadašnji kapiten Zvezde je sjajno dugom loptom pronašao Gorana Drulića, koji je pobegao čuvarima i preciznim udarcem zatresao mrežu španskog kluba. Usledio je pritisak gostujuće ekipe, gde se istakao naš čuvar mreže Aleksandar Kocić i sačuvao prednost.
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“Vremeplov“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:“]

Velika pobeda nad višestruko skupljim i favorizovanim rivalom iz Španije. Ovo je ujedno bila i poslednja utakmica kada je klub iz Primere gostovao na stadionu Rajko Mitić.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...