0
AdmiralBet ABA Liga

SJAJNO PRVO POLUVREME CRNO-BELIH: Ledej najzaslužniji za +19!

Objavljeno: 24.10.22 u 21:59

Fenomenalno prvo poluvreme Partizana na teškom gostovanju u Baru, a rezultat je 46:27 u korist crno-belih.

Vicešampion ABA lige je furiozno otvorio meč, pa je tako već u prvoj četvrtini stekao prednost od čak 11 razlike, odnosno 24:13, ali je na kraju te deonice domaćin napravio mini-seriju od 4:0 pa je Partizan sa plus 7 otišao na pauzu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Druga četvrtina u potpunosti je pripala crno-belima, osim uvodnih minut i po, kada se Mornar približio na samo dva poena razlike, posle mini-serije 4:0 na kraju prve, usledila je serija od 5:0, ali je Partizan munjevito odgovorio. Napravili su izabranici Željka Obradovića seriju od čak 12:0, a na pauzu otišli sa čak 19 poena prednosti. Zek Ledej je bio najefikasniji sa 15 ubačenih poena.