0

MILOJEVIĆ ZADOVOLJAN SVIM PRIKAZANIM: „Imali smo problema u prvom poluvremenu – posle prvog gola smo bili nadmoćni!“ (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.22 u 21:14

Zadovoljan drugim delom igre.

Crvena zvezda je u Novom Sadu rezultatom 0:2 savladala tim Vojvodine u odloženom duelu petog kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Nakon utakmice, šef struke gostiju, Miloš Milojević podelio je svoje utiske sa kamerama Arene Sport.

Jeste me iznenadio protivnik, u prvom poluvremenu. Imali smo problem da nemamo superiornost, nego je Bukari morao da rešava jedan na jedan. Najbitnije je da je igra bila dobra, dobar je to tim, ali to smo sve iskontrolisali. Posle prvog gola smo postali potpuno nadmoćni, zadovoljan sam svime! – rekao je trener Crvene zvezde

U narednom meču Zvezda putuje u Niš gde gostuje Radničkom na Čairu.