Nenad Gavric Kolubara v Novi Pazar during the Mozzart Super Liga 2022/2023 match at stadium FC Kolubara on September 19, 2022 in Lazarevac, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

BEZ POBEDNIKA U SURDULICI: Gosti iz Novog Pazara nezadovoljni suđenjem! (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.22 u 19:40

Zanimljiva utakmica.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i Novog Pazara remizirali su rezultatom 1:1 u 14. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

Već u 13. minutu domaće je u vođstvo doveo Spasić. Ipak, 20 minuta kasnije Pazarci su izjednačili preko Rubežića.

U drugom poluvremenu Novi Pazar je igrao sa deset igrača od 59. minuta kada je isključen Filip Jović.

Gosti su ipak mogli do pobede. U 70. minutu Nikčević je pogodio mrežu ekipe iz Surdulice, međutim sudija Tomić je poništio gol zbog faula u napadu.

Gosti nisu bili baš zadovoljni ovom odlukom, pa su ovaj sporni momenat postavili i na svom zvaničnom Instagram nalogu.

View this post on Instagram

A post shared by FK Novi Pazar (@fknovipazar_official)

Radnik još uvek ne zna za pobedu u prvenstvu, dok je Novi Pazar ostao na visokoplasiran.