0

NORDŠELANDOVI KLINCI PREJAKI ZA RANDERS: Divlji tigrovi na čelu, zapamtite ime Andreas Šelderup!

Objavljeno: 03.10.22 u 21:17

Fudbaleri Nordšelanda su na svom stadionu savaladali ekipu Randersa rezultatom 3:1 i tako izborili vrh tabele u pravom derbiju vrha danskog šampionata. Imali su gotovo ceo meč inicijativu domaći, a gosti su tek na mahove uspevali da vrate ravnotežu u meč, ali to je bilo nedovoljno.

Poveli su fudbaleri Nordšelanda već u prvom minutu preko Ernesta Nuame i tako nagovestili sjajan meč kakav će igrati. Samo par minuta kasnije prednsost duplira fantastični Andreas Šelderup, osamnaestogodišnje krilo koje igra fenomenalno ove sezone.

Potom norveški ofanzivac nastavlja sjajnu utakmicu, a svoju odličnu partiju kruniše još jednim pogotkom u 77. minutu. Gosti su preko Edgara Babajana u završnici smanjili rezultat i upristojili poraz.