Evrokupovi Fudbal
09:46 07.09.2022.

OVO JE LIGA ŠAMPIONA: Da je lako već bi Pariz bio šampion Evrope!

FOTO: Twitter/@PSG_inside

Fudbaleri Pari Sen Žermena su na svom terenu savladali ekipu Juventusa i tako pobedom započeli grupnu fazu Lige šampiona. Strelac oba gola za Svece bio je Kilijan Mbape, koji je imao i nekoliko velikih promašaja, a posle meča je rekao sledeće:

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“5″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]

“Mala je razlika između prvih 35 minuta i drugog poluvremena. Znamo da imamo neke slabosti“; rekao je Embape i potom se osvrnuo na veliki promašaj kod rezultata 2:0.

„Promašio sam mnogo šansi u životu, mnogo ću golova postići i mnogo promašiti. Takve stvari se događaju u igri. Svoj tim ne kažnjavate promašajima, već razmišljanjem o svojim promašajima. Imamo na čemu da radimo – to je normalno, ovo je Liga šampiona. Da je lako, PSŽ bi već osvojio trofej.“ 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...