
FOTO: Twitter/@juventusfc
TRENER JUVENTUSA NAKON NOVE BOMBE VLAHOVIĆA: Moramo da radimo na drugim stvarima, treba da napreduje! (VIDEO)
Fudbaleri Juventusa na svom Alijanc Stadionu dočekali su ekipu Specije, a Bjankoneri su do pobede došli relativno lako, a rezultat je bio 2:0. Već u devetom minutu je Dušan Vlahović imao slobodan udarac sa nekih 25 metara od gola, a on je prebacio živi zid, poslao loptu u gornje desne rašlje, a čuvar mreže gostiju Dragovski bio je nemoćan.
NAJNOVIJE VESTI IZ SERIJE A:
KREĆE ‘RAT’ OKO SJAJNOG DEFANZIVCA: Partizan želi da otme igrača timu iz Serije A!
LETO ODLUKE: Nekada jedan od najboljih bekova Evrope, sada se nalazi u ‘limbu’!
ROSONERI NE ZNAJU ŠTA DA RADE SA JOVIĆEM: Proigrao je u momentu kada su hteli da ga se reše!
TOTALNA DOMINACIJA: Dva srpska internacionalca u najboljih 11 prethodne nedelje! (VIDEO)
Strateg Bjankorena, Masiimilajno Alegri, pohvalio je srpskog fudbalera, ali istakao da i dalje mora bolje.
„Mislim da je ovo bila jedna od najboljih Dušanovih utakmica. Osim izvanrednog gola, već se poboljšao u načinu na koji prihvata loptu – sve ’čistije’ će primati loptu i sve bolje će se razumeti sa saigračima, ali i on je potpuno svestan da mora da nastavi da napreduje“, kaže Alegri i dodaje:
„Dušan ima instinkt za gol, tako da moramo da radimo na drugim aspektima igre kako bismo ga učinili kompletnijim igračem“.
Na udaru je ekipa iz Torina od strane navijača koji su nezadovoljni, ali šef struke crno-belih kaže sledeće.
„Nismo uzeli skudeto dve godine, prošle godine bez trofeja, tako da je ovim momcima potrebna podrška tokom meča. Uvek kažem – i nije me stid toga – ne dopada mi se atraktivan fudbal koji ne donosi pobede. Treba da se usredsredimo na to da budemo efikasni više nego na to da imamo lep stil igre za oko“, zaključuje Alegri.