0

ČUKARIČKI PROBIO MALER: Prva pobeda posle skoro mesec dana! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.22 u 19:55

Kompletirano je i vanredno deveto kolo Superlige Srbije, a Čukarički je na Banovom brdu bio bolji od Mladosti iz Lučana rezultatom 3:1.

Nije krenulo najbolje za belo-crne iz Beograda, jer je najbolji strelac u istoriji Superlige Srbije, Milan Bojović već u 10. minutu bio precizan i doveo goste u vođstvo.

Nije dugo izdržala Mladost, pa je Muhamed Badamosi prvo izjednačio rezultat u 16, a zatim i potpuno preokrenuo pogotkom u 20. minutu. Sa ovim rezultatom se i otišlo na pauzu. U 64. minutu konačan rezultat postavio je Samjuel Ovusu i tako je Čukarički ostvario prvu pobedu u svim takmičenjima još od 7. avgusta kada je bio bolji od Spartaka rezultatom 2:0.

U desetom kolu ekipa sa Banovog brda gostuje Radniku u Surdulici, dok će Mladost dočekati Javor.