Domaći fudbal Fudbal
12:43 09.04.2022.

DOBRE VESTI ZA DEJANA STANKOVIĆA: Evo koji fudbaler je dostupan za derbi!

from left James Tavernier Head coach Dejan Stankovic Aleksandar Dragovic Milan Gajic Aleksandar Katai Strahinja Erakovic Nemanja Motika El Fardou Ben Nabouhane Filippo Falco Fudbal-UEFA Europa League Round of 16-Season 2021/2022-Crvena Zvezda v Rangers Glasgow Beograd, 17.03.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Napokon povratak!

Nije Filipo Falko uspeo da se nametne šefu stručnog štaba Crvene zvezde u periodu iza nas i pored toga što je jedna od najskupljih akvizicija u istoriji kluba. Najpre nije ubedio ni na zimskim pripremama Dejana Stankovića da zaslužuje mesto u startnih 11, da bi se potom i zarazio koronavirusom.

Ipak, nekadašnji fudbaler Lećea je sada potpuno spreman za takmičarski ritam i od njega se očekuje da dobije šansu sa klupe u predstojećem derbiju, uz to mu je to poslednja realna prilika da pokaže da poseduje kvalitet za crveno-beli dres. On je do sada u Superligi Srbije na 25 odigranih mečeva postigao četiri pogotka.

0
0

Komentar(1)

  1. ZVEZDAS каже:

    Kako moze pokazati kvalitet kada ga uvodi u igru 15 minuta do kraja. Trebalo je biti strpljiv jer se radi o dobrom fudbaleru koji je majstor za mnoge koji igraju.

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...