0

VELIKA ŠTETA: Vlahović je sinoć imao dve sjajne šanse – prvu je ‘skinuo’ golman, a drugu okvir gola! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.22 u 09:21

Nije imao sreće.

Retko ko je očekivao da će Juventus sinoć izgubiti od Viljareala na svom stadionu i to ubedljivim rezultatom – 0:3. Španci su uspeli da naprave senzaciju, i tako eliminišu italijanskog velikana iz Lige šampiona.

Ipak, stvar bi bila potpuno drugačija da je Dušan Vlahović iskoristio dve svoje šanse, koje je imao u prvom poluvremenu.

On se prvo u 20. minutu odlično snašao, i sa nekih 18 metara uputio odličan udarac ka protivničkom golu, međutim golman Viljareala je sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.

Samo dva minuta kasnije, srpski reprezentativac se našao u još boljoj situaciji. Sjajnu loptu je ubacio De Šiljo, Dušan je šutirao iz prve, ali ovog puta je prečka spasila gol španske ekipe.