0

PODELA PLENA: Bez pogodaka na ‘Krovu’! (FOTO)

Objavljeno: 20.02.22 u 20:16

Najmanje popularan rezultat!

Fudbaleri Voždovca dočekali su na ‘Krovu‘ ekspediciju Radničkog iz Niša. Utakmica 23. kola nacionalnog prvenstva Srbije završena je bez pogodaka (0:0).

Zmajevi se trenutno nalaze na 5. mestu sa 30 osvojenih bodova, dok Radnički sa dva boda manje zauzima 10. poziciju u elitnom rangu.

Posed lopte bio je prilično izjednačen, a procentualno je prevagnuo na stranu domaćeg sastava. Radnički je bio konkretniji tim u toku prvih 45 minuta igre. Gosti su bili opasniji u završnici napada, ali nisu uspeli da savladaju Krunića.

Situacija se na terenu promenila sredinom drugog dela igre. Voždovac je preuzeo inicijativu i na kraju uputio više udaraca od rivala iz Niša. Zmajevi su zapretili u 10 navrata, dok je Radnički uputio devet udaraca ka golu Voždovca.

Domaći su zatresli mrežu ekipe sa stadiona ‘Čair‘ u 74. minutu meča, ali gol je poništen nakon reakcije sudija iz VAR sobe.

Glavni arbitar meča, Novak Simović, pokazao je šest žutih kartona. Četiri javne opomene dodeljene su gostima, dok su dve pripale fudbalerima domaće ekipe.

Voždovac 25. februara putuje u Kragujevac, gde će odmeriti snage sa izabranicima Nenada Lalatovića. Radnički istog dana dočekuje ekipu Novog Pazara.

14:00 Novi Pazar – Kolubara (1:2)

16:00 Čukarički – Mladost (1:0)

18:00 TSC – Spartak (2:1)

13:00 Proleter – Crvena zvezda (1:2)

15:30 Partizan – Radnički 1923 (2:0)

18:00 Voždovac – Radnički Niš (0:0)