0

Fudbalska utakmica Ling Long super lige Srbije izmedju FK Vojvodina i FK Radnik iz Surdulice Mitosevic Vuk(L) i Covic Nemanja(R) Novi Sad 18.09.2020 Stadion:Karadjordje Photo:Nenad Mihajlovic

SUPERLIGA SRBIJE: Lukić i Mitošević pogađali za važnu pobedu Radnika u Subotici (VIDEO)

Objavljeno: 14.02.22 u 15:17

U pretposlednjoj utakmici 22. kola Superlige Srbije fudbaleri Radnika iz Surdulice su nadigrali Spartak u Subotici rezultatom 2:0 (1:0).

Surduličani su na severu zemlje došli do važnih bodova za beg iz opasne zone, a do prednosti su došli u 36. minutu kada je veznmi fudbaler Viktor Lukić zatresao mrežu domaćina, tako što je iskoristio lošu reakciju domaćeg tima, a asistencija se piše Bjedovu.

„Golubovi“ su u nastavku više napadali, ali nisu uspevali do gola kojim bi stigli do izjednačaenja, dok se u isto vreme otvarao prostor za kontranapade Radnika, iz kojih su Surduličani vrebali svoje šanse. Iz jednog takvog u 90. minutu postavljen je konačan rezultat, a strelac je bio Vuk Mitošević, nakon što je Hodžić probio po desnom boku i vratio povratnu loptu na deset metara.

Oba tima ostala su na istim pozicijama posle ovog kola, Spartak je 10. sa 27 bodova, dok Radnik ima tri manje i trenutno je na 13. mestu.