Domaći fudbal Fudbal Top News
17:22 12.02.2022.

‘JAKO TEŠKA UTAKMICA ZA NAS’: Stanojević nakon pobede mislima na Radnički, ali onaj drugi – iz Kragujevca!

Fudbal-Super League Season 2021/2022 Radnicki Nis v Partizan Nis, 12.02.2022. foto: Starsport.rs ©

Nastavio je Partizan onim što je radio tokom čitave jeseni, a to je da pobeđuje.

Crno-beli su danas u okviru 22. kola Superlige Srbije pobedili Radnički u Nišu rezultatom 2:0 i tako večitom rivalu pobegli na +8. Golove za beogradski tim postigli su Rikardo Gomeš u 44. minutu i Slobodan Urošević u 85. minutu.

Strateg Partizana, Aleksandar Stanojević, zadovoljan je prikazanom igrom svojih izabranika. Sjajni stručnjak je istakako da je mislima već ka drugom Radničkom, pošto će u narednom kolu Partizan odmeriti snage sa superligašem iz Kragujevca.

– Izuzetno težak teren za igru, teško je bilo kontrolisati loptu. Generalno, jako teška utakmica za nas, hvala navijačima koji su bili motivisani i pomogli nam da pobedimo ovde. Ostalo nam je još 15 utakmica. Mi sada mislimo samo o Radničkom iz Kragujevca, ta utakmica nam je trenutno sve, ali spremaćemo se i Prag – rekao je Stanojević nakon današnje pobede.

0
0

Komentar(1)

  1. Devlaa каже:

    Opet uz obilatu pomoć sudija , a svi o tome ćute niko da napiše ni reč …

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...