Košarka Top News
21:49 10.01.2022.

PRAVO NIOTKUDA: Bivši košarkaš Zvezde i Partizana nastavlja karijeru na Tajvanu! (FOTO)

Stefan Jankovic Euroleague basketball match between Crvena Zvezda and Anadolu Efes in Belgrade, Serbia on Dec. 8. 2017. Crvena Zvezda won 100:81 (STARSPORT/Pedja Milosavljevic)

Egzotična destinacija i novi izazov u karijeri!

Kako prenosi Sportando, Stefan Janković karijeru nastavlja na Tajvanu. Srpski košarkaš i bivši član Crvene zvezde i Partizana, novi je igrač Formosa Tajšin Drimersa.

Stefan je u dosadašnjem delu aktuelne sezone nastupao za Cmoki iz Minska. Krilni centar, visok 211 centimetara, prosečno je beležio 10 poena i četiri skoka po utakmici.

Kosarka Basketball ABA season 2018-2019
Partizan v Crvena Zvezda
Stefan Jankovic (C) Rade Zagorac (L)
Beograd, 24.11.2018.
foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Krilni centar je studirao na univerzitetima Misuri i Havaji. Nakon toga je usledio dolazak na Mali Kalemegdan, pa potom prelazak u redove Partizana. Janković je kasnije nastupao za AEK, Bahčešehir i Cmoki.

0
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...