Ostali sportovi

FOTO: HOTSPORT
JEDNI KAŽU DA JE APSOLUTNI CAR, DRUGI DA NIJE NORMALAN: Čuveni vozač formule 1 hteo da se našali sa pašenogom, pa završio iza rešetaka!
Neslana šala ga mnogo koštala.
Nekadašnji vozač formule 1 Žan Elezi završio je u policijskoj stanici u Avinjonu zbog toga što je pokušao da se našali sa svojim pašenogom.
Legendarni Fracuz je ispred prozora svog pašenoga postavio snažnu petardu, koja je prilikom eksplozije oštetila okvir prozora i prestravila komšije.
– Alezi je priveden zbog oštećenja imovine drugih eksplozivnom napravom – rekao je zamenik tužioca u Nimesu Antoan Volf za agenciju AFP.
Elezu su ovoj šali pomagali sin i prijatelj, koji su takoše završili u stanici.
– To je bila šala koja je propala – rekao je čuveni vozač, koji je tokom 13 godina provedenih u Formuli 1 ostvario jednu pobedu, kada je 1995. godine slavio na Velikoj nagradi Kanade.
PROČITAJTE OSTALE VESTI IZ RUBRIKE