Fudbal Soccer UEFA EURO 2020 Qualifiers- Playoff-Srbija v Scotland Andy Robertson Beograd, 12.11..2019. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

KAKAV PEH ZA LIVERPUL: Standardni levi bek doživeo ozbiljniju povredu!

Objavljeno: 09.08.21 u 08:49

Liverpul baš nema sreće sa povredama

Jedan od najboljih i najstandardnijih prvotimaca Redsa Endi Robertson povredio se u prijateljskom meču protiv Atletik Bilbaa i to posle bezazlenog klizećeg starta!

Naime, defanzivac Liverpula je prilikom klizanja izvrnuo zglob na nozi i, prema procenama, čeka ga duža pauza. Uz bolnu grimasu je izašao sa terena i sada ostaje da lebdi pitanje kada ćemo ga opet gledati u akciji.

Inače, meč Liverpul – Atletik Bilbao završena je rezultatom 1:1, vođstvo domaćinu doneo je Žota u 13. minutu, izjednačio je Berenger početkom drugog poluvremena (53.).