olimpijske igre Vaterpolo
13:01 25.07.2021.

ŠTETA, PORAZ NAKON VELIKE BORBE: Srbija izgubila na startu Olimpijskih igara od večitog rivala!

FOTO: OKS

Malo je falilo.

Vaterpolo reprezentacija Srbije je Olimpijske igre u Tokiju započela porazom od selekcije Španije. Rezultat je bio 13:12, ekipa Dejana Savića je mogla do izjednačenja, ali smo propustili šansu u poslednjem napadu.

U svakom slučaju treba odati priznanje i vaterpolistima Španije koji su odigrali sjajan meč, tokom koga su većim delom imali prednost. Očigledno je da našoj selekciji upravo Španci ni malo ne odgovaraju, jer smo u poslednjih 5 mečeva zabeležili isto toliko poraza. Poslednji put protiv furije slavili smo na EP 2018. godine.

Narednu utakmicu srpski vaterpolisti će igrati u utorak 27. jula protiv selekcije Kazahstana od 7 časova. Nakon toga, sledi susret sa Australijom 29. jula koji je na programu u nešto boljem terminu od 12.50.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...