ATP Tenis
10:48 13.07.2021.

NOVAK JE OSVOJIO 20. GREND SLEM, PA SE ZAPUTIO U CRNU GORU: Sjajan doček za šampiona! (VIDEO)

FOTO: Instagram/Screenshot

Sigurno je bio oduševljen.

Novak Đoković je pobedom nad Mateom Beretinijem osvojio svoju 6. titulu na Vimbldonu. To mu je ujedno bio i 20. Grend slem trofej, čime se izjednačio sa Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom. Priliku da ih prestigne imaće već na US openu, koji je poslednji put osvojio 2018. godine.

Odmah nakon boravka u Londonu, Đoković se zaputio u Crnu Goru i to na Sveti Stefan, mesto gde se oženio sa svojom suprugom Jelenom. Kada se Novak u svom automobilu pojavio na plaži, okupljeni građani su mu glasno skandirali „Nole, Nole“, te su tako pozdravili ogromne uspehe koje pravi najbolji svetski teniser.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Бунт Црна Гора (@bunt_cg)

Ono o čemu Đoković trenutno razmišlja, sigurno je nastup na Olimpijskim igrama. Kada je upitan da li će se uputiti u Tokio, Srbin je istakao da su šanse trenutno 50-50 zbog mnogo restrikcija.

Postoji mnogo restrikcija. Moraću da razmislim. Plan je uvek bio da igram u Tokiju, ali sada je 50-50, rekao je Novak.

0
0

Komentar(1)

  1. Rade bot каже:

    A vođe bio organizovan doček, samo se čeko da sleti Mig,,,,,,

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...