AdmiralBet ABA Liga Košarka
17:20 08.05.2021.

RAŽNATOVIĆ ODGOVORIO NA SPEKULACIJE: Jan Veseli u Partizanu?

FOTO: Twitter screenshot

Poslednjih dana kruže glasine da bi Jan Veseli mogao da se vrati u crno-beli tabor i predstavi kapitalno pojačanje za Partizan.

Češki košarkaš je pre samo nekoliko dana postao klijent Beobasket agencije i stoga je Ražnatović morao da se javi i razreši dileme vezane za njegov prelazak u Partizan.

Ipak, Ražnatović je ugasio nade navijača Partizana jer je demantova spekulacije i rekao da od povratka nema ništa, jer Veseli ima čvrst ugovor sa ekipom Fenerbahčea.

„Pošto sam danas pročitao neke lažne vesti, moram da razjasnim situaciju koja se tiče budućnosti Jana Veselog. Igrač je pod ugovorom sa Fenerbahčeom i nema razmatranja ili mogućnosti da u sezoni 2021/2022 igra u bilo kom drugom evropskom klubu“, napisao je Ražnatović.

Ovo se, jasno je, odnosi i Partizan, ali i na Olimpiju iz Milana koja je navodno zainteresovana za češkog centra.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...