ATP Tenis Top News
18:48 20.04.2021.

PREKID NIJE UTICAO NA MIOMIRA: Kecmanović savladao Argentinca!

FOTO: YouTube screenshot

Dva taj-brejka na centralnom terenu u Beogradu!

Miomir Kecmanović se plasirao u osminu finala ATP 250 turnira u Beogradu. Srbin je savladao 102. igrača na svetu Fakunda Bagnisa. 

Argentinac je pokazao kvalitet i namučio domaćeg igrača. Kecmanović je slavio rezultatom 2:0, ali je oba seta osvojio nakon velike borbe i taj-brejka.

PROČITAJTE JOŠ: DEJAN STANKOVIĆ: ‘Žao mi je fudbala, on se igra zbog navijača! Nismo vežbali izvođenje jedanaesteraca’

Nakon prvog seta usledio je prekid zbog kiše. Miomir nije dozvolio da pauza utiče na njegovu igru i stigao je do važne pobede.

U narednom kolu protivnik 47. tenisera na ATP listi biće Francuz Artur Rinderneh. Kvalifikant se nalazi na 129. poziciji na rang listi, a u prvom kolu je savladao Huana Londera.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...